Konferencja regionalna LDC - Dydaktyka Epoki Smartfona – jak skutecznie upowszechnić technologie cyfrowe w szkole

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji regionalnej pt. Dydaktyka Epoki Smartfona – jak skutecznie upowszechnić technologie cyfrowe w szkole, organizowanej w ramach projektu LDC – Laboratorium Dydaktyki Cyfrowej dla Szkół Województwa Małopolskiego, przez Stowarzyszenie „Miasta w Internecie”.

Konferencja odbędzie się 19 czerwca 2015r. w Tarnowie, w Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli przy ulicy Nowy Świat 30, a jej początek zaplanowany jest na godzinę 10.00.

Kliknij aby pobrać program konferencji.

Konferencja stanowić będzie kompleksowy przegląd zagadnień transformacji tradycyjnej szkoły w „szkołę cyfrową”, wykorzystującą w codziennej praktyce dydaktycznej różnorodne narzędzia i treści cyfrowe. Zaprezentowane w niej zostaną także możliwości finansowania projektów edukacyjnych adresowanych do uczniów szkół subregionu tarnowskiego, zagadnienia e-podręczników oraz zapewnienia dostępu szkół do Internetu.

Pośród prelegentów:

- Zdzisław Nowakowski - sekretarz Rady Informatyzacji przy Ministrze Edukacji Narodowej
- dr Łukasz Srokowski - dyrektor programowy Fabryki Przyszłości w Tarnowie
- Dariusz Andrzejewski - dyrektor SSP nr 6 we Wrześni
- Andrzej Grzybowski - Intel Technology Poland
- dr Krzysztof Kuczyński - Poznańskie Centrum Superkomuputerowo Seciowe

Będziemy zobowiązani za potwierdzenie udziału każdej z osób drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

W razie jakichkolwiek pytań związanych ze spotkaniem, proszę o kontakt z p. Marcinem Mechlą (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )  tel.: 509 120 944