Startuje rekrutacja na warsztaty dla nauczycieli

Rusza rekrutacja na warsztaty dla nauczycieli w ramach projektu LDC zgłoszenia na szkolenia przyjmowane są poprzez specjalny formularz dostępny w serwisie. Termin zgłoszeń upływa 7 marca o godz. 17:00.

Lista nauczycieli zakwalifikowanych do udziału w projekcie zostanie opublikowana 10 marca.

Wstępne szkolenia przygotowujące nauczycieli do udziału w warsztatach zostaną zorganizowane począwszy od 14 marca. Szkolenia i warsztaty odbywać się będą w siedzibie Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie (ul. Nowy Świat 30) oraz Centrum Edukacji i Kreacji Cyfrowej FABRYKA PRZYSZŁOŚCI (ul. Szeroka 7, Tarnów).

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Grzegorzem Foltakiem pod numerem telefonu: +48797590419 lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.